Hizmetlerimiz

Sıyırgalı Talaş Konveyörü

Sıyırgalı Talaş Konveyörü

Sıyırgalı Talaş Konveyörü, alüminyum işleyen tezgahlarda kullanılır.

CNC Talaş Konveyör

CNC Talaş Konveyör

*****

Helezon Tip Talaş Konveyör

Helezon Tip Talaş Konveyör


------------

Manyetik Konveyör

Manyetik Konveyör

CNC işleme parkurlarından çıkan demir kırıntıları, toz parçaları ve preslere bağlı olarak çıkan atık parçaların taşınmasında kullanılan konveyör sistemleridir.

Manyetik ismi palet sisteminde kullanılan neodyum mıknatıs ile talaş ve çapakları kendine doğru çekmesi ve dökülmeyi engelleyen sistemlerin oluşturulmasından kaynaklanır. Demir toz kırıntıları için en uygun ekonomik ve uzun ömürlü konveyörlerdir. Manyetik taşıyıcı ürün ile temas etmediği için konveyörün bozulma riski oluşmamaktadır.

Enjeksiyon Altı Ürün Tahliye Konveyörü

Enjeksiyon Altı Ürün Tahliye Konveyörü

İçerisinde sıvı etkenler olmayan çeşitli ebatlardaki demir parçalarının taşınmasında kullanılan ünitelerdir. Keskin köşeli veya yuvarlak kesitli parçaların taşınmasında idealdir. Taşıma kapasitesinin yüksek oluşundan dolayı yoğun parça nakillerinde veya hurda nakillerinde kullanılması tavsiye edilir. Atölye içerisinde makinalar arasında parça nakli için kullanılabildiği gibi tek başına da kullanılabilir.

Otomatik Etiket Sıyırma Makinası

Otomatik Etiket Sıyırma Makinası

Etiket besleme sıyırma makinemiz barkod etiketleri, marka etiketleri gibi üretimde sıklıkla kullanılan küçük ebatlardaki el ile alınması zor olan etiketleri zahmetsiz ve hızlıca rulodan ayırır. Kurulumu ve kullanımı oldukça kolaydır.

Disk Tipi Yağ Sıyırıcı

Disk Tipi Yağ Sıyırıcı


Soğutma suyu içinde istenmeyen yağlardan kurtulmanın en ucuz yolu disk Tipi yağ sıyırıcı kullanmaktır. Montaj yüzeyinin uygun olduğu her yere monte edilebilir. Yağ filminin kalınlığına bağlı olarak saatte 5 litreden fazla kızak yağı ve benzeri istenmeyen yağları soğutma sıvınızdan ayırır. Bant Sıyırıcılara oranla daha fazla ve etkili sıyırma kapasitesine sahiptir.


Talaş Arabası

Talaş Arabası


Her tür talaş konveyöründen çıkan talaşların biriktirilmesinde kullanılan, frenlenebilir, devrilebilir tekerli arabalardır. Özel dizaynı sayesinde konveyörün altından alınarak talaş deposuna rahat bir şekilde boşaltılabilir.

Araba içine birikebilecek olan soğutma/kesme sıvısı için tabanda tahliye vanası mevcuttur.